A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

Wokoło wiosna, lecą już ptaki, do okna puka Wielkanoc. Kwitną na łąkach wiosenne kwiaty. Świat zmartwychwstaje. To już! Nie ma czasu, bierzemy się do dzieła.

22 i 23 marca odbywają się u nas zajęcia wiosenno wielkanocne. Jest wesoło, twórczo a, dodatkowo wszystko przyprawiamy szczyptą wiedzy. Krzyżówki, rebusy, ciekawe zadania no i zrobiło się wiosennie. A tu już na stolikach pojawia się kolorowa bibuła, bukszpan i bazie - czas na palmy! Układanie, wiązanie i już gotowe palmy czekają do święcenia!

Kolejny dzień zapowiada się fantastycznie! Z kuchni dochodzą cudowne aromaty, kolorowe posypki kuszą. Dziś pieczemy! Przed nami nie lada wyzwanie baba wielkanocna – najpiękniejsza i największa. Odmierzamy, mieszamy i czekamy przed piekarnikiem! Ale rośnie! WOW! A teraz do dzieła, posypki w ruch, masa cukrowa i powstają baranki, zajączki a nawet jednorożce. Tak baby jak malowane!

Po degustacji czas na zawody z jajem! Turlamy, rzucamy, nosimy oczywiście jajka! Oj, śmiechu było co nie miara! Na koniec życzenia , dzielenie się jajkiem i oczywiście pogoń za zającem!

W naszych zajęciach towarzyszyła nam pani Krystyna Kubiczek z naszej biblioteki, dziękujemy!

Życzymy

Zdrowych, Radosnych, Pogodnych Świąt!

Opiekun
Katarzyna Wystrach-Blaut
Z podopiecznymi

Zajęcia w GOK

Najbliższe wydarzenia

Polub nas na Facebooku!

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony