A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

DZIEŃ BABCI I DZIADKA  to dwa naprawdę wyjątkowe dni stycznia. W te dni wszystkie wnuki przygotowują prezenty i składają najlepsze życzenia swoim babciom i dziadkom.

U nas nie mogło być inaczej. W czasie naszych zajęć przygotowaliśmy kuchenne organizery dla babci i kartkę z herbatką dla dziadka. Był też czas na opowieści o naszych dziadkach, a także przenieśliśmy się w przyszłość -  jaką babcią i dziadkiem będę! Pomysły były zaskakujące!

Prezenty wręczone, ale to jeszcze nie koniec! Czas jeszcze przygotować przedstawienie, scenografię, kostiumy… no i oczywiście obsadzić role!

W tym roku bierzemy się za Czerwonego Kapturka! I znów w gwarze śląskiej. Próby, przymiarki i w końcu nadszedł nasz wielki dzień! Wielka premiera!

3 lutego 2019 r. w CAW w Choruli odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu.

 

No to zaczynamy! Kłaniamy się pięknie, serdecznie witamy i na spotkanie z Kapturkiem wszystkich zapraszamy… Jak wam się podobało to teraz bijcie nam brawo…
I już po stresie, ukłony, wielkie brawa… udało się! Jeszcze życzenia i wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków, stokrotek z herbacianą niespodzianką.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

 Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy by radość i pomyślność towarzyszyły każdego dnia, a  zdrowie służyło przez długie lata aż do końca świata!

Opiekun 
Katarzyna Wystrach-Blaut 
Z podopiecznymi

Zajęcia w GOK

Najbliższe wydarzenia

Polub nas na Facebooku!

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony