Listopadowe popołudnie na wesoło

Ponad trzygodzinna dawka dobrego humoru i wspaniałej muzyki. Tak najkrócej można podsumować „Listopadowe popołudnie na wesoło” w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie, które odbyło się w piątek 11 listopada 2022 r. O wspaniałe samopoczucie uczestników imprezy zadbał Kabaret Moherowe Berety - cztery Panie w średnim wieku na co dzień grające w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, których skeczom towarzyszyły powtarzające się salwy śmiechu publiczności i gromkie oklaski.

Natomiast dużą dawkę wspaniałej muzyki dostarczyła Wesoła Biesiada - Trzy dziołchy ze Śląska w swoim biesiadnym repertuarze „na śląską nutę” oraz autorskimi przebojami znanymi z Radia Silesia i Radia Piekary.

Imprezę poprowadziła zaprzyjaźniona z Gogolinem znana wokalistka, aktorka i konferansjerka ze Śląska – Inga Papkala.