A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

Aktualności

Pod adresem: https://www.youtube.com/playlist?list=PLS5OPWkWlB1R9NJMo42o4wRgjHyHpK6FD znajduje się cykl filmików instruktażowych dla seniorów uczących korzystania z internetu na smartfonach. To jest poradnik wieloodcinkowy. Kolejne odcinki będą pojawiać się regularnie. 

Szanowni Mieszkańcy Gminy Gogolin,

od czwartku 16 kwietnia w całej Polsce obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Można zrobić to za pomocą jednorazowej lub wielorazowej maseczki ochronnej, szala lub chusteczki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców – osób starszych, uprzejmie informujemy, iż Urząd Miejski w Gogolinie od środy (15.04) uruchomi punkt wydawania maseczek wielokrotnego użytku dla seniorów powyżej 65 roku życia.

Maseczki można odebrać w punkcie przy gogolińskim magistracie, ul. Krapkowicka 6 (przy windzie), od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 12.00. Maseczki szyte są na bieżąco przez wolontariuszy oraz krawcowe z terenu gminy Gogolin, a zapasy w punkcie będą uzupełniane w ramach możliwości, tak, aby każdy senior mógł skorzystać z naszej akcji. Seniorzy powyżej 65 roku życia zamieszkujący sołectwa, w celu otrzymania maseczki, mogą zrobić to za pośrednictwem sołtysa wsi.

Dnia 11 marca w przeddzień planowanego od dawna Walnego Zebrania Członków UTW  zarząd podjął decyzję  o konieczności odwołania zebrania. A potem nastały miesiące izolacji z powodu pandemii koronawirusa. Wszystkim członkom życzę zdrowia i do zobaczenia w zdrowszych czasach.

Pod adresem: https://www.youtube.com/playlist?list=PLS5OPWkWlB1R9NJMo42o4wRgjHyHpK6FD znajduje się cykl filmików instruktażowych dla seniorów uczących korzystania z internetu na smartfonach. To jest poradnik wieloodcinkowy. Kolejne odcinki będą pojawiać się regularnie. 

 

Uniwersytet Trzeciego Wieku ze względu na sytuację epidemiologiczną spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa uprzejmie informuje, że jutrzejsze Walne Zebranie Członków UTW oraz kolejne spotkania zostają zawieszone do odwołania.

Zajęcia w GOK

Najbliższe wydarzenia

Polub nas na Facebooku!

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony