Sprzątanie Świata w ramach Międzynarodowego Dnia Ziemi
Dzień Ziemi jest dobrą okazją, by pochylić się nad losem naszej planety - naszego domu. Do tegorocznej akcji przyłączyli się również pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie.
Chociaż coraz więcej mówi się dziś o ekologii, segregacji, walce o czyste powietrze, niemarnowaniu jedzenia i wielu innych aspektach związanych z ochroną środowiska, nadal często zostajemy bierni w czynach.
Na szczęście pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie nie poprzestają na samych słowach - podwinięto rękawy, założono rękawice, zabrano worki i pełną parą zabrano się do pracy! Pamiętajmy, aby codziennie dbać o środowisko, ponieważ drobny wkład może przynieść wiele korzyści – nie tylko dla teraźniejszego, ale i dla przyszłego pokolenia.