A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

Klub Seniora

W poniedziałek 3 grudnia 2018 r. członkowie Klubu Seniora uczestniczyli w spotkaniu w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie z pracownikami Poczty Polskiej. Seniorzy zapoznali się z oferowanymi usługami oraz otrzymali drobne upominki.

Dnia 29.08.2018 r. pięćdziesięcioosobowa grupa członków klubu seniora zwiedziła Książ. Uczestnicy wyjazdu mogli obejrzeć przepiękny zamek i okolice. Pogoda dopisała, wszyscy oceniają wycieczkę jako bardzo udaną.

 

W piątek 27 lipca 2018 r. członkowie Gogolińskiego Klubu Seniora wybrali się do Świdnicy. Podczas jednodniowej wycieczki zwiedzili Kościół Pokoju, Katedrę św. Stanisława i św. Wacława w Świdnicy oraz ratusz, z którego wieży obejrzeli panoramę miasta.

Wycieczka rozpoczęła się smacznym kołaczem i kawą a zakończyła się obiadem w restauracji "Adria". Pogoda była wspaniała wszyscy uczestnicy wyjazdu wrócili bardzo zadowoleni.

W poniedziałek 21.05.2018 r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie ponad 80 członków Klubu Seniora uczestniczyło w spotkaniu z okazji Dnia Matki i Ojca. Spotkanie uświetnił występ przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 1 w Gogolinie. Imprezę zakończyła krótka pogadanka na temat bezpieczeństwa seniorów, którą wygłosił funkcjonariusz Posterunku Policji w Gogolinie i rozdał słuchaczom drobne upominki i ulotki.

 

W sobotę 12 maja 2018 r. członkowie Gogolińskiego Klubu Seniora wzięli udział w Targach Ogrodniczych – „Wiosna Kwiatów 2018” w Łosiowie. Ta dwudniowa impreza odbywająca się zawsze w 2. weekend maja w Opolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Łosiowie i z każdym kolejnym rokiem cieszy się rosnącym zainteresowaniem odwiedzających. To również największe święto kwiatów w województwie opolskim.

 

 

W poniedziałek 26 marca 2018 r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbyło się spotkanie wielkanocne, w którym uczestniczy 50 członków Klubu Seniora.

Całe spotkanie rozpoczęło się wspaniałym występem przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 3 w Gogolinie – laureatów Gminnego Konkursu Gawędziarskiego „Śląskie Beranie”, które zaprezentowały scenkę pt. „Gogolińskie szkolniki – wesołe szkutniki”.

Tradycyjne na wszystkich seniorów czekał świątecznie przygotowany poczęstunek wielkanocny.

 

Czytaj więcej: Spotkanie wielkanocne w Klubie Seniora

W poniedziałek 12 marca 2018 r. członkowie Klubu Seniora w Gogolinie uczestniczyli w spotkaniu z dzielnicowym Gogolina sierż. Eweliną Pielorz. Funkcjonariuszka policji zachęcała do zachowania asertywności w kontaktach z nieznajomymi, którzy manipulują i okradają starsze osoby.

Czytaj więcej: Spotkanie z policjantką

W czwartek 18 stycznia 2018 r. blisko 100 członków Klubu Seniora w Gogolinie uczestniczyło w spotkaniu z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość uświetnił występ przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 3 w Gogolinie.

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka w Klubie Seniora

W poniedziałek 4 grudnia 2017 r. członkowie Klubu Seniora wzięli udział w kulinarnych warsztatach z dietetykiem – mgr Agnieszką Wasiak-Szufnarowską. Tematem spotkania była „Cudownie rozgrzewająca jesienna kuchnia na co dzień”. Uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak przyrządzić dyniowo-kokosowe puree z kaszą oraz sałatkę z pieczonym burakiem.

Czytaj więcej: Cudownie rozgrzewająca jesienna kuchnia na co dzień

W poniedziałek 27 listopada 2017 r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbyło się spotkanie Klubu Seniora z mł. bryg. Lucjanem Lubaszką – dowódcą Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach. Tematem prelekcji było „Bezpieczeństwo pożarowe w domach i mieszkaniach”. W trakcie spotkania uczestnicy obejrzeli interesującą prezentację i otrzymali wiele cennych wskazówek jak unikać niebezpiecznych sytuacji, które mogą doprowadzić do pożaru.

Czytaj więcej: Bezpieczeństwo pożarowe w domach i mieszkaniach

W czwartek 14.09.2017 r. członkowie Klubu Seniora w Gogolinie tradycyjnie wybrali się na pożegnanie lata do Pokrzywnej. W trakcie wyjazdu nie zabrakło dobrego humoru, wesołych śpiewów i pięknej pogody. Na zakończenie wycieczki uczestnicy pojechali na pyszną rybkę do Moszczanki.

Czytaj więcej: Wyjazd Klubu Seniora do Pokrzywnej

Zajęcia w GCK

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony