W ramach Kulturalnego Tygodnia Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie w poniedziałek 7 marca 2022 r. Panie podczas warsztatów florystycznych miały okazję wykonać przepiękne kompozycje kwiatowe w wiszących koszach wierzbowych.

We wtorek 8 marca 2022 r. w niezwykłą podróż w odległe zakątki świata zabrał wszystkie panie pochodzący z Hondurasu Jose Raul Cruz Cruz Roy, który opowiadał o historii, tradycji, zwyczajach i kulturze swojego kraju.
Spotkanie odbyło się w ramach Kulturalnego Tygodnia Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie. Organizatorem prelekcji było Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gogolinie we współpracy ze szkołą językową Bizneslingua Centrum Języków Obcych.

W środę 9 marca 2022 r. Panie w ramach Kulturalnego Tygodnia Kobiet z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gogolinie uczestniczyły w wyjątkowym pokazie makijażu wegańskiego.
Kosmetyki wegańskie to produkty, które nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, na przykład lanoliny, wosku pszczelego, protein jedwabiu. Żadne ze składników, ani też sam produkt końcowy, nie są testowane na zwierzętach.

Wyjątkowa biżuteria z wykorzystaniem ziół i kwiatów zalanych w żywicy epoksydowej powstała w czwartek 10 marca 2022 r. w kolejnym dniu Kulturalnego Tygodnia Kobiet z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gogolinie.
Panie miały okazję stworzyć piękne zawieszki oraz inne cieszące oko ozdoby.

Wiosenne „cuda – wianki” powstały podczas piątkowych warsztatów rękodzielniczych w Gminnym Centrum Kultury. Każda z pań w trakcie zajęć miała okazję stworzyć unikalną ozdobę na drzwi.