Dekoracja sceny

W piątek 18 grudnia 2020 roku na deskach sceny Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie w przepięknej scenografii odbył się wyjątkowy koncert bożonarodzeniowy z udziałem gwiazd śląskiej estrady.

Gospodynią Koncertu była Bernadeta Kowalska. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m. in. Duet Karo, Wesoła Biesiada i Krzysztof Pietrzak. Mimo pandemii widzowie mogli obejrzeć premierowe nagranie za pośrednictwem serwisu internetowego YouTube na kanale „szlagierowo.pl”. Wydarzenie odbyło się dzięki wsparciu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 oraz współpracy z Agencją Imprezownia – Woja.

Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie zadbali o każdy detal scenografii. Potrzebnych rekwizytów szukano niemalże w każdym zakątku gminy.

Część 1: Śląski Przekładaniec Tradycji ze Świątecznej Izby

Część 2: Pastorałki Zagościły W Świątecznej Izbie