A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie znalazł się wśród laureatów konkursu na realizację przedsięwzięć „Eduko – Bardzo Młoda Kultura 2019 – 2021 - Opolskie” organizowanego przez Muzeum Śląska Opolskiego.

Realizowany przez nas projekt pt. „Opolskie tradycje kwiatami malowane” uzyskał dofinansowanie w kwocie 7.500 zł!

Drodzy Klienci,

9 czerwca br. otwieramy Centrum Informacji Turystycznej w Gogolinie

przy Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie.

W miesiącu czerwcu CIT w Gogolinie będzie czynny we wtorki i czwartki od godz. 8.30 do 12.00.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo odwiedzających oraz personelu punktu informacji turystycznej, prosimy o przestrzeganie poniższych zasad:

1. Po wejściu należy zdezynfekować ręce płynem znajdującym się przy okienku.

2. Wymagane jest noszenie ochrony ust i nosa.

3. W lokalu może przebywać jednorazowo 1 osoba.

5. Należy zachować 2 metry odstępu w kolejce.

6.  Petenci nie będą mieli wolnego dostępu do materiałów promocyjnych.

7. Materiały promocyjne i upominki podaje pracownik CIT-u.

8. Po obsłużeniu, należy opuścić lokal.

 

O kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz facebook.

 

Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę.

 

Życzymy miłego i bezpiecznego pobytu w Centrum Informacji Turystycznej w Gogolinie.

preview

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, związanym z koronawirusem kwalifikacje do finału tegorocznego Konkursu Piosenki Niemieckiej SuperStar przebiegać będą w formie on-line.

Wystarczy wybrać jedną piosenkę w języku niemieckim, nagrać ją pozostając dalej w domu, a następnie wypełnić i przesłać zgłoszenie do biura TSKN na Śląsku Opolskim. W konkursie mogą wziąć udział soliści, duety lub zespoły składające się z członków Mniejszości Niemieckiej.

Każde nagranie oceni profesjonalne jury, a następnie wybierze finalistów, którzy wystąpią w koncercie laureatów! Wszyscy uczestnicy finału otrzymają wyjątkowe gadżety oraz nagrody rzeczowe, a jeden wybrany wykonawca będzie miał możliwość nagrania cover’u lub piosenki autorskiej w profesjonalnym studio!

Zgłoszenia wraz z nagraniami należy przesłać na podany adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 06.07.2020.

Uprzejmie informujemy, iż poniedziałkowe zajęcia dla dzieci z Centrum Informacji Turystycznej w dniu 17.02.2020 r. zostały odwołane.

Uprzejmie informujemy,
iż z dniem 1 listopada 2019 r. Centrum Informacji Turystycznej w Kamieniu Śląskim zostanie przeniesione do Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie. Do tego dnia będą trwały prace związane ze zmianą siedziby.

Przepraszamy za niedogodności!

Telefon kontaktowy: 690 268 180

Marzysz o tym, żeby śpiewać, ale nigdy nie miałeś odwagi spróbować? Myślisz, że śpiewać mogą tylko ci którzy potrafią?

Oni, też kiedyś zaczynali od zera. Sukces zależy tylko w 10% od talentu, a w 90% od ćwiczeń i motywacji. Śpiew jest wspaniałą przygodą.

- EMISJA GŁOSU,
- DYKCJA,
- INTERPRETACJA TEKSTU,
- RUCH SCENICZNY,
- HIGIENA GŁOSU,
- PRACA Z MIKROFONEM.

Doskonalenie techniki wokalnej pozwala sprawdzenie siebie i umożliwia udział w różnego rodzaju konkursach, przeglądach i występach.
Śpiew jest dobrym sposobem na aktywne i kreatywne spędzanie wolnego czasu, poznawanie nowych ludzi i miejsc.


Na scenie możesz być kim tylko zechcesz. A może to właśnie piosenka będzie sposobem na karierę i to ona będzie miała wpływ na wybór Twojej życiowej drogi.

Instruktorem zajęć jest Linda Wencel

Absolwentka Edukacji kreatywnej z medialną na Uniwersytecie Opolskim oraz WSZiA w Opolu na kierunku Zarządzanie w administracji publicznej. Instruktor śpiewu w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komprachcicach.


Wokalistka, laureatka wielu nagród na festiwalach piosenki o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Solistka zespołu bluesowo-rockowego DAY OFF oraz kierownik artystyczny zespołu wokalno-instrumentalnego Attonare z Komprachcic, który w swoim dorobku ma 5 płyt. Swój warsztat wokalny szlifowała pod okiem Elżbiety Zapendowskiej, Doroty Miśkiewicz, Piotra Tłustochowicza a także w Prywatnej Szkole Muzycznej ARSNOVA w Opolu. Brała udział w wielu projektach muzycznych realizowanych m.in. przez TLiA w Opolu, Filharmonię Opolską. Nagrodzona Wyróżnieniem Magnolią Powiatu Opolskiego za działalność kulturowo-charytatywną.

Zajęcia dla dzieci od 7 lat, młodzieży i dorosłych.

Będą odbywać się od 1 października 2018 r. w każdy czwartek w godzinach popołudniowych w/g ustaleń z instruktorem.

Zajęcia płatne: 40 zł za miesiąc

Zajęcia skierowane są do najmłodszych konstruktorów, w wieku 8-12 lat. Zestaw klocków WeDo pozwala na zbudowanie nieskomplikowanych konstrukcji, których interaktywne elementy (czujniki, silnik) mogą być sterowane przy pomocy komputera.

Sterowanie odbywa się przy wykorzystaniu prostego języka programowania graficznego.

Zajęcia w GOK

Najbliższe wydarzenia

Polub nas na Facebooku!

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony