A- A A+
Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

1 czerwca 2018 r. wspólnie z naszą biblioteką i klubowiczkami z DKK przy filii w Malni zorganizowaliśmy „Bajkowy Dzień Dziecka”. W tym dniu najważniejsze są dzieci, ich uśmiech i radość – i tak też było u nas. Spotkanie rozpoczęły panie z DKK, które przeczytały dzieciom bajki, baśnie i legendy. Ale czytanie to nie wszystko, były jeszcze zagadki, quizy i bardzo poważna międzypokoleniowa dyskusja o bajkach dawnych i dzisiejszych. Czy Panie znają „Psi patrol”, albo Super Wings?

Potem nie mogło braknąć zabaw i konkursów, kto ma więcej piegów, kto szybciej zje arbuza…. ale bez użycia rąk, kto szybszy, sprytniejszy… oj ile było śmiechu,

Pogoda spisała nam się na medal, więc aż szkoda tego nie wykorzystać. GORĄCO!!!! Czas więc na wodną bitwę! Oj, to jest to co tygryski lubią najbardziej na świecie! Balony, wiadro z wodą i nie trzeba nic więcej….. no i po chwili nie było na nas suchej nitki…. SUPER ZABAWA!!!!

Wszystkie spalone w zabawie kalorie uzupełniliśmy pysznościami, które czekały na stołach.

Wszyscy świetnie się razem bawiliśmy i wcale nie chciało nam się kończyć naszej zabawy.

3 czerwca odbył się sołecki piknik rodzinny. Na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji i świetnej zabawy. Świetlica zadbała o piękne makijaże uczestników zabawy. Farbki, brokaty i po chwili uśmiechnięte buzie są pięknie wymalowane. Motylki, pieski, kotki, wróżki i co tylko wyobraźnia podpowiada. Dzieci  kolorowe i wesołe uczciły swoje święto!

Opiekun
Katarzyna Wystrach-Blaut
Z podopiecznymi

Zajęcia w GOK

Najbliższe wydarzenia

Polub nas na Facebooku!

BIP

 

bip m

 

 

 

 

epuap

Wyszukaj na stronie

Realizowane projekty

menu logo Visegrad Fund logo 182 logo mkidn kolor logo dom kultury plus euroregion pradziad
Początek strony