Wycieczka do do Kamieńca Ząbkowickiego i Wojsławic

We wtorek 28 czerwca 2022 r. 50-osobowa grupa członków Gogolińskiego Klubu Seniora uczestniczyła w wycieczce do Kamieńca Ząbkowickiego, gdzie zwiedzili wraz z przewodnikiem Pałac Marianny Orańskiej – czyli tzw. „perłę architektury Dolnego Śląska” i wysłuchali ciekawych historii.

Następnie uczestnicy wycieczki udali się do Arboretum w Wojsławicach, gdzie mogli zrelaksować się, podziwiając przepiękne kwiaty i drzewa.

Klub Seniora: Urodziny pani Hildygardy

Pani Hildygarda świętowała w dniu 24.04.2022 r. w gronie przyjaciół z Gogolińskiego Klubu Seniora swoje 78 urodziny. Solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego!

Urodziny w klubie seniora

Urodziny w klubie seniora

Urodziny w klubie seniora

Urodziny w Klubie Seniora

W poniedziałek 4 kwietnia 2022 r. Pani Hildygarda Kiermasz świętowała wspólnie ze swoimi przyjaciółmi z Klubu Seniora swoje 89 urodziny. 

Urodziny w Klubie Seniora

Spotkanie z policjantem
W poniedziałek 28 marca 2022 r. członkowie Gogolińskiego Klubu Seniora uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszem KPP w Krapkowicach - profilaktykiem st. asp. Łukaszem Borończykiem.
Policjant opowiedział uczestnikom spotkania m. in. o różnego rodzaju oszustwach, na które narażeni są seniorzy. Poruszył również temat podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz jak pomagać uchodźcom z Ukrainy.

Przygotowania do Jarmarku Wielkanocnego w Klubie Seniora

Uczestniczki Gogolińskiego Klubu Seniora podczas spotkania w dniu 14.03.2022 r. tworzyły artykuły świąteczne, które będzie można nabyć na ich tradycyjnym stoisku podczas Jarmarku Wielkanocnego.