W dniu 23 marca, w ramach cyklu teatralnego "Witajcie w naszej bajce", publiczność miała okazję doświadczyć niezwykłego spektaklu przygotowanego przez młodych aktorów z klasy 3a i 5b Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Gogolinie. Wyczekiwany przez wiele osób występ, zatytułowany "Przyjaciele Kornela", był hołdem dla twórczości Kornela Makuszyńskiego, patrona szkoły.

Setki mieszkańców i gości odwiedziły gogoliński Jarmark Wielkanocny (17 marca 2024 r.) przyciągani atrakcyjnymi stoiskami, interesującym programem artystycznym i piękną pogodą. Uczestników Jarmarku powitały przepięknie udekorowane stoiska, wielkanocne stoły oraz wiosennie ozdobiona Hala Sportowa im. B. i Z. Blautów, gdzie odbywała się impreza.

Dzień Kobiet i Mężczyzny w Gogolinie stał się niezapomnianym wydarzeniem, które obfitowało w muzyczne emocje oraz talent artystyczny na międzynarodową skalę.

Dnia 24 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie odbyło się niezwykłe przedstawienie teatralne "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków", przygotowane przez utalentowanych uczniów z klasy szóstej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gogolinie.

W dniu poprzedzającym Walentynki, Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie stał się miejscem magicznym, gdzie serca zatańczyły w rytm najpiękniejszych melodii miłosnych. Koncert "Usta Milczą Dusza śpiewa" przeniósł wszystkich obecnych w świat emocji, dźwięków i piękna.