Las w słoiku

24 maja 2022 roku odbyły się warsztaty w Nutka Cafe z okazji zbliżającego się Dnia Mamy. Grupa składająca się z dzieci, młodzieży oraz dorosłych stworzyła wyjątkowe lasy w słoiku.


Niesamowite upominki będą idealnym dopełnieniem wystroju każdego pomieszczenia w domach naszych uczestników.

Wiosenna Wytłaczanka z Nutką Cafe
W czwartek 7 kwietnia 2022 roku w Nutka Cafe, działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie, odbyły się wielkanocne warsztaty kreatywne pt. "Wiosenna Wytłaczanka".
Świąteczna makrama w Nutka Cafe

W dniu 8 grudnia 2021 roku odbyły się kolejne warsztaty w Nutka Cafe, działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie. Tematem przewodnim tego spotkania była świąteczna makrama.
Grupa pań oraz dziewczyn wykonała liczne ozdoby świąteczne, wykorzystując sznurki o różnej grubości, koraliki oraz inne drewniane elementy.

 

Podczas poniedziałkowych zajęć dzieci wykonały kolorowe krasnoludki. Do ich wykonania potrzebne były: filc, płyta CD, kolorowy papier, włóczka, ruchome oczka oraz koraliki. Kontynuowane były również prace z makramy – wyplatanych sznureczków. Powstały przepiękne tęczowe pióra. Wykorzystane m. in. do breloczków.

Część uczestników rozpoczęło swoją przygodę z wyplataniem papierowej wikliny. Nie zabrakło także występów karaoke.

W poniedziałek 13 lipca 2020 r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie przywitano nowych uczestników zajęć wakacyjnych. Dzieci zapoznały się z zasadami obowiązującymi w reżimie sanitarnym. Każdy uczestnik przygotował swoje stanowisko. Nie zabrakło chwil na to aby poznać się nieco bliżej. Zajęcia zakończyły się wykonaniem prac origami.