Wakacje w Kamieniu Śląskim

W czasie zajęć wakacyjnych w świetlicy w Kamieniu Śląskim odbyło się wiele ciekawych inicjatyw. Czas spędziliśmy głównie przy glinie, modelinie, chrupkach kreatywnych PlayMais. Najprzyjemniejszy czas okazał się jednak przy grach planszowych, zabawach terenowych oraz zorganizowanych wycieczkach do kina i Sztolni Królowa Luiza.

Kamień Śląski: Warsztaty wiosenno - wielkanocne

W okresie wiosenno - wielkanocnym w świetlicy w Kamieniu Śląskim odbyło się wiele ciekawych inicjatyw, m. in. : warsztaty tworzenia kwiatów z bibuły, które wykorzystano do tworzenia palm wielkanocnych; warsztaty florystyczne i tworzenia zająców z siana. Serdeczne podziękowania za współpracę dla p. Ireny z miejscowej filii bibliotecznej, która wzbogaca zorganizowane zajęcia różnymi ciekawymi informacjami, ciekawostkami, a także przygotowuje wiele zagadek i rebusów dla dzieci.

Kreatywne warsztaty z sianem

W dniach 30-31 marca w świetlicach w Kamieniu Śląskim i Górażdżach odbyły się kreatywne warsztaty z sianem. Wykonano wspaniałe zajączki, które zachwyciły wszystkich uczestników zajęć. Ten rodzaj zajęć okazał się strzałem w dziesiątkę i czekamy na kolejne wydarzenia w naszych świetlicach.

Kamień Śl.: Warsztaty florystyczne

W dniu 24 marca w świetlicy w Górażdżach odbyły się wiosenne warsztaty florystyczne. Każdy z uczestników zajęć wykonał piękną wiosenną kompozycję. Gościliśmy p. Anię z miejscowej biblioteki, która przeprowadziła pogadankę na temat wiosny.

Kamień Śl. : Warsztaty kroszonkarskie

W poniedziałek 23 marca 2022 roku w świetlicy w Górażdżach odbyły się kolejne „Tradycyjne warsztaty z jajem” z twórczynię ludową – Panią Barbarą Herok, organizowane wspólnie z Centrum Usług Społecznych w Gogolinie.