Drugi miesiąc wakacji z Nutką Cafe rozpoczął się od kucharzenia ponieważ musieliśmy nadrobić nasze piątkowe zajęcia. W poniedziałki robiliśmy pierogi, dokańczaliśmy swoje rękawice kucharskie i oczywiście mieliśmy próby do naszego występu.

Wtorkowe zajęcia staraliśmy się spędzać na basenie choć pogoda wcale nam nie sprzyjała, wybraliśmy się również na siłownie na świeżym powietrzu. Wzięliśmy też udział w gminnych podchodach, w których to jedna z naszych grup zdobyła drugie miejsce.

Na zajęciach z szycia kończyliśmy swoje rękawice kucharskie oraz szyliśmy opaski i kominy czyli szaliki zakładane przez głowę. W jedną ze śród byliśmy na wyciecze w Parku Stobrawskim, w którym chcieliśmy pozostać na zawsze. Urzekła nas cisza i zieleń oraz piękno tego parku.

Tańce to nasz priorytet ponieważ ćwiczyliśmy nowe układy i powtarzaliśmy stare, aby nie zapomnieć. Ćwiczeń było dużo, ale warto było bo to co się wydarzyło na zakończeniu zaskoczyło wszystkich.

Piątkowe zajęcia to kucharzenie na tych zajęciach dzieci robiły kolorowe kanapki i jak co tydzień były poddawane ocenie jury .

Wakacje minęły, ale myślę, że zostaną na długo zapamiętane przez dzieci, rodziców, dziadków i opiekunów. W mojej pamięci jako opiekuna Nutki Cafe pozostaną na długo, ale już intensywnie myślę czym was zaskoczyć w przyszyły roku:) Mam nadzieję, że spotkamy się w takim samym składzie bądź jeszcze większym już za rok.

Opiekun Nutki Cafe
Agata Staszewska