1 tydzień wakacji w Nutka Cafe
Wakacje w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie ruszyły pełną parą.
Od środy, 30 czerwca 2021 roku, na uczestników zajęć w Nutka Cafe czekało wiele atrakcji. Każda osoba miała okazję wykonać własnoręcznie breloki dla siebie i rodziny. Po krótkiej przerwie i wspólnej zabawie każdy uczestnik zajęć otrzymał czapkę z daszkiem, która została ozdobiona, zgodnie z pomysłami naszych artystów.
Czwartkowe zajęcia rozpoczęły się od wykonania marionetek z kartonowych rurek. Powstały takie zwierzęta jak: żyrafy, ośmiornice, króliczki, misie i inne. Po krótkiej przerwie i zabawie integracyjnej każde dziecko przygotowało swoją wakacyjną mapę marzeń.
W piątek dzieci wybrały się do Parku Miejskiego w Gogolinie, gdzie zbierały zioła i kwiatki, które zostaną wykorzystane do prac artystycznych w kolejnych dniach. Później dzieci udały na Owocowy Plac Zabaw, gdzie miło spędziły czas.

{sigplus}newsy/2021/1tydzien-wakacj{/sigplus}