Dnia 08 czerwca 2024 r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się przedstawienie teatralne pt. “Dwie Dorotki”, które było prawdziwym sukcesem! O godzinie 10:00 rozpoczęła się magiczna podróż do świata baśni, gdzie dwie odważne siostrzyczki, Dorotki, wyruszyły na niezwykłą przygodę.

Spektakl był wyjątkowy nie tylko ze względu na piękno przedstawionej historii, ale także dlatego, że na scenie wystąpiły nie dzieci, lecz nauczyciele i rodzice z Publicznego Przedszkola nr 3. Ich zaangażowanie i pasja do teatru były widoczne w każdej minucie spektaklu, co sprawiło, że publiczność była zachwycona.

Wspaniała gra aktorska nauczycieli i rodziców była sercem tego przedstawienia. Ich talent i poświęcenie pozwoliły widzom zanurzyć się w niezwykłym świecie, pełnym przyjaźni, magii i odwagi. Każdy z aktorów wnosił coś wyjątkowego do historii, tworząc niezapomniane wrażenia dla całych rodzin, które przyszły nas odwiedzić.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego spektaklu, a szczególnie nauczycielom i rodzicom: pani Gizeli Sapok, Małgorzacie Lepich, Żanecie Botta, panu Walterowi Stankowi, Markowi Jarosławskiemu, Leszkowi Szczepanikowi, Andrzejowi Gogolok, Pawłowi Matuszek, Pawłowi Woźniakowi, Piotrowi Tietz, Piotrowi Kowalczyk a także pani Martynie Kostka, Aleksandrze Jarosławskiej, Małgorzacie Woźniak, Joannie Matuszek, Aleksandrze Leszczyńskiej, Małgorzacie Woźniak, Eli Szczepanik, Tarsylii Nowakowskiej Wójcik, Sandrze Stużyna, Agnieszce Tietz oraz pani Katarzynie Figieli. Wszyscy oni dzielnie wcielili się w swoje role. Ich poświęcenie i miłość do sztuki teatralnej były inspiracją dla nas wszystkich.