W malowniczej miejscowości Odrowąż odbyły się warsztaty tworzenia dekoracji na nadchodzące święta wielkanocne. Panie spotkały się w miejscowej świetlicy wiejskiej, pełne entuzjazmu i gotowe do kreatywnego wyzwania. Korzystając z różnorodnych materiałów, od kwiatów po gałązki, każda z nich stworzyła unikatowe stroiki, emanujące osobistym charakterem i sentymentalną wartością. Podczas wspólnego tworzenia, dzieliły się pomysłami i technikami, budując nie tylko ozdoby, lecz także więzi społeczne i pełne radości wspomnienia.

W świetlicy wiejskiej w Odrowążu zorganizowano warsztaty dla pań, podczas których przygotowywano palmy wielkanocne na niedzielę palmową. Pomimo braku bukszpanu, zastąpionego tują z powodu ćmy bukszpanowej, panie skupiły się na tworzeniu palm z wierzbowych baz. Ręcznie wykonane różyczki z kolorowej krepiny dodawały im uroku. Warsztaty nie tylko pozwoliły na stworzenie pięknych dekoracji, ale także zintegrowały lokalną społeczność w duchu tradycji i współpracy.

 

 

Korzystając z pięknej słonecznej pogody z wielką przyjemnością dzieci z świetlicy wiejskiej w Odrowążu rozpoczęły cykl wiosennych porządków,  i posprzątały plac zabaw, który służy mieszkańcom Odrowąża . Teraz z przyjemnością  dzieci mogą korzystać z tego zakątka , a opiekunowie przysiąść na ławeczce .

W świetlicy wiejskiej w Odrowążu dzieci przygotowują niespodzianki na nadchodzący DZIEŃ ŚW. WALENTEGO ,którymi obdarują osoby bliskie ich sercu.

 

 

Zajęcia w świetlicy wiejskiej w Odrowążu przebiegają  bardzo kreatywnie ,uczestnicy zajęć uczyli się szyć i z czerwonego filcu uszyli serduszka ,które mogą być wspaniałym prezentem dla dla babci i dziadka lub upominkiem walentynkowym.

Serduszka wyszły bardo ładnie i pierwsze próby z igłą za dziećmi więc na pewno nie ostatnie, gdyż dzieciom bardzo spodobała się praca z igłą .