Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że zaplanowane warsztaty zostały odwołane. Odbędą się one w innym terminie, o którym poinformujemy Państwa w najbliższym czasie. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za zrozumienie.

 

plakat warsztaty z okazji dnia taty 2

 

W środowe popołudnie 22 maja 2024r. w Świetlicy Wiejskiej w Kamionku zostały zorganizowane warsztaty z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Dzieci tworzyły ozdoby na kubki z glinki polimerowej. Powstały przepiękne prezenty stworzone od serca. To był bardzo udany czas! 

W ostatnich dniach kwietnia w Świetlicy w Kamionku zostało zorganizowane wielkie sprzątanie świata, warsztaty plastyczne oraz kulinarne. Dzieci chętnie uporządkowały najbliższe otoczenie a nagrodą za duże zaangażowanie były naleśniki. Z kolei na zajęciach plastycznych uczestnicy zajęć wykonywali papierowe drzewka i tulipany jak również kwiaty z patyczków do uszu. Pogoda dopisywała więc dzieci chętnie spędzały czas na świeżym powietrzu.

 

Ferie w Kamionku nie pozwoliły na nudę w naszej świetlicy. Wykonywanie czapeczek i ptaszków z włóczki wciągnęło uczestników bez reszty. Nie zabrakło wspólnych gier i zabaw, a także chwil z farbą i kartką :-) Z zajęć skorzystali również podopieczni z Kamienia Śląskiego.

Przed Adwentem w świetlicy w Kamionku zorganizowano warsztaty tworzenia wieńców adwentowych. Tego typu zajęcia cieszą się zainteresowaniem szczególnie wśród pań, chętnych nie brakowało. Wszyscy wykonali piękne wieńce, które pozwolą ozdobić nasze domy w czasie całego Adwentu.