Dnia 08 czerwca 2024 r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się przedstawienie teatralne pt. “Dwie Dorotki”, które było prawdziwym sukcesem! O godzinie 10:00 rozpoczęła się magiczna podróż do świata baśni, gdzie dwie odważne siostrzyczki, Dorotki, wyruszyły na niezwykłą przygodę.

W dniu 25 maja 2024 r.  w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie mieliśmy okazję doświadczyć niezwykłych chwil dzięki spektaklowi Teatru Żelazny. Zostaliśmy mile zaskoczeni przez zabawną adaptację popularnej baśni Braci Grimm – "Złota Rybka w smażalni ryb", stworzoną przez utalentowaną Martę Guśniowską.

„Nie ma jak u mamy, ciepły piec, cichy kąt. Nie ma jak u mamy, kto nie wierzy robi błąd” - tymi słowami powitaliśmy naszych gości, którzy przybyli do Gminnego Centrum Kultury, aby wspólnie świętować Dzień Mamy??. Na tę okazję przygotowaliśmy wspaniały koncert zatytułowany "Muzyczno-taneczny bukiet dla Naszych Mam", podczas którego mieliśmy okazję podziwiać talenty naszych młodych i zdolnych muzyków działających przy GOK w Gogolinie.

W dniu 23.05.2024 r., w ramach akcji "Majowa moc kultury", zorganizowano wyjątkową Rodzinną Grę Terenową "Z Karlikiem i Karolinką przez Gogolin". Impreza rozpoczęła się przy pomniku Karolinki i Karlika w Gogolinie.

Dnia 21 maja 2024 roku odbyły się warsztaty kulinarne zatytułowane „Przepyszne sałatki niebanalnie podane” prowadzone przez Panią Irenę Jasińską z Delicious HOME MADE, tradycyjnie zgromadziły licznych entuzjastów wyśmienitych potraw. Uczestniczki wspólnymi siłami stworzyły prawdziwe arcydzieła kulinarnej sztuki, które były tak piękne, że aż żal było je jeść i niszczyć.