W ramach wakacyjnych zajęć dzieci ze świetlicy w Odrowążu wybrały się do kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie obejrzały film „W głowie się nie mieści 2”. Ta animacja w przystępny sposób przedstawia różne emocje towarzyszące nam w codziennym życiu.

Po projekcji, zgodnie z tradycją, dzieci odwiedziły pobliski McDonald's. Wspólny posiłek był okazją do podzielenia się wrażeniami z filmu i rozmów o tym, co nowego dowiedziały się o emocjach.

Takie wyjazdy to doskonała okazja do zabawy i nauki, pomagając dzieciom rozwijać umiejętności społeczne i lepiej radzić sobie z emocjami.

W świetlicy wiejskiej w Odrowążu podczas zajęć  nie zapomniano o bezpieczeństwie podczas wakacji, więc zaproszono niezastąpioną panią Martę z OSP w Odrowążu ,która przeszkoliła dzieci z zakresu bezpiecznego, szeroko pojętego zachowania w różnych sytuacjach oraz ratownictwa medycznego.Zajęcia były przeprowadzone w sposób przystępny dla dzieci ,więc wszystkim się bardzo podobało i wszyscy czekają na następne spotkanie z strażakami z naszego OSP.

W Odrowążu w świetlicy wiejskiej podczas spotkania seniorki wykonały dekoracje ,które będą wykorzystane do dekoracji altany  podczas festynu wiejskiego, który odbędzie się już niebawem.

W świetlicy wiejskiej w Odrowążu ruszył wakacyjny, kreatywny cykl zajęć dla dzieci. Organizatorzy przygotowali bogaty program, który ma na celu rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych najmłodszych mieszkańców wsi.

W świetlicy wiejskiej w Odrowążu przed DNIEM OJCA dzieci przygotowały niespodzianki dla taty i zamknęły lato w kolorowych obrazach ,które będą podziękowaniem dla taty za trud wychowania i dobroć którymi obdarowali swoje pociechy.