Niezapomniany wieczór powraca do Gogolina! Po niesamowitym sukcesie naszego pierwszego koncertu, który Was zachwycił z ogromną radością zapraszamy na kolejne wyjątkowe wydarzenie pełne muzyki i sztuki!

Czy jesteście gotowi na Artystyczne Lato Gogolin 2024. To będzie otwarcie sezonu wakacyjnego, jakiego jeszcze nie było! Startujemy już w piątek, 28 czerwca o godz. 17:00! Przygotujcie się na wieczór pełen emocji, gdzie rytmy jazzu i bossa novy połączą się z gorącymi kompozycjami muzyki latino.

Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie ogłasza NABÓR OTWARTY
SZUKAMY: lokalnych zespołów/artystów, band'ów, DJ'ów
Jeżeli jesteś z Gminy Gogolin, grasz, śpiewasz, tworzysz muzykę
Chcesz się pokazać, wystąpić, zareklamować... ZGŁOŚ SIĘ DO NAS

Przedstawiamy program warsztatów wakacyjnych w naszych świetlicach wiejskich. Na zajęcia zapraszamy od lipca. Szczegółowe informacje u opiekunów świetlic

BRAK WOLNYCH MIEJSC Jesteście niesamowici! W godzinę zapełniliście listę na trzy turnusy. Bardzo dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie

Zaczynamy odliczanie do wakacji...

Już w najbliższą sobotę, 8 czerwca o godz. 10:00 zapraszamy Was na niezwykły spektakl teatralny pt. "Dwie Dorotki". To piękne przedstawienie, które przeniesie Was w magiczny świat baśni.

"Dwie Dorotki" to historia dwóch siostrzyczek, które wyruszają na niezwykłą przygodę, pełną przyjaźni, magii i odwagi.

Spektakl ten jest tym bardziej niezwykły, że na scenie zaprezentują się nie dzieci, a nauczyciele i rodzice z Publicznego Przedszkola nr 3 w Gogolinie.

Zanurzcie się w magicznym świecie teatru razem z nami. Zapraszamy całe rodziny.

Chcecie spędzić popołudnie w wyjątkowy sposób? Mamy coś dla Was! Od dziś zapraszamy do naszych świetlic wiejskich na serię warsztatów artystycznych. To świetna szansa, aby odkryć w sobie pasję twórczą i poznać nowe talenty!

Warsztaty są otwarte dla wszystkich, bez względu na wiek. Zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą tu coś dla siebie. Przyjdź, sprawdź i daj się porwać magii sztuki!

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Już od  14 maja, od godziny 07:30 ruszają zapisy na nasze wyjątkowe Rodzinne Warsztaty pt. ? "Makramowe Drzewka" ?. Wydarzenie odbędzie się 20 maja 2024 r. o godzinie 16:00 w przytulnej atmosferze Nutka Cafe‼️.

Zapraszamy na niezwykłe przedstawienie baśni braci Grimm pt. "Złota Rybka"!

Data: 25 maja 2024 (sobota) Godzina: 10:00 Miejsce: Gminne Centrum Kultury w Gogolinie

Dołącz do naszej wyjątkowej majowej przygody kulturalnej!

Data: 19 maja 2024 (niedziela) - 25 maja 2024 (piątek) Miejsce: Gminne Centrum Kultury w Gogolinie oraz różne lokalizacje w okolicy

Przeżyj tydzień pełen fascynujących wydarzeń kulturalnych, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkryj różnorodność sztuki, muzyki, tańca i wielu innych form wyrazu artystycznego.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby spędzić czas w atmosferze kreatywności i inspiracji. Dołącz do nas od 19 do 25 maja i doświadcz mocy kultury w GOK Gogolin!