Szukasz niezapomnianej przygody? Przyjdź i dołącz do nas na niezwykłe przedstawienie teatralne pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, które zostanie wykonane przez utalentowanych uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Gogolinie.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już 10 marca o godzinie 16:00 w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie. Jest to niepowtarzalna okazja, która nie tylko będzie stanowić muzyczny prezent dla Karoliny i Karlika, lecz także przyniesie niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom.

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy wieczór pełen romantycznej atmosfery i pięknej muzyki podczas koncertu pt. "Usta milczą, dusza śpiewa", który odbędzie się 13 lutego o godzinie 19:00.

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia pełne zabawy, niesamowitych atrakcji i pięknej muzyki! Już teraz możesz zapewnić sobie niezapomniane przeżycia, dołączając do nas na Babskim Comberze, który odbędzie się już 10 lutego!

Już 28 stycznia 2024 r., o godz. zapraszamy 15:00 do udziału w 32. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gogolinie!
Dołącz do naszego wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w 56. Zimowych Zawodach na Orientację, które odbędą się 24 lutego (sobota) w Kamionku. Wszystkie dzieci i młodzież ze szkół i klubów sportowych z terenu Gminy Gogolin mają zagwarantowany darmowy start w zawodach. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie organizatorów: cyrkino.gliwice.pttk.pl

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – "Tłusty Czwartek z biesiadą i dużą dawką humoru", które odbędzie się 8 lutego 2024 roku o godzinie 17:30 w Gminnym Centrum Kultury im. J. Lipki w Gogolinie.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia.

Niech ten wyjątkowy czas napełni Wasze serca radością, pokojem i nadzieją.

 

To będzie bal nad bale‼️ ?Kochani, już 20 stycznia 2024 r. w imieniu Burmistrza Gogolina oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy podczas Samorządowego Balu Karnawałowego Gogolin – 2024‼️ ?
Będzie to niepowtarzalna okazja do wspólnej zabawy i tańca?? przy muzyce zespołu JuicyPop??.
Z naszej strony gwarantujemy ciepłą kolację, przekąski, słodki poczęstunek z kawą i napoje??, a przede wszystkim PRZEDNIĄ ZABAWĘ NA 102‼️? Koszt biletu wstępu to 175 zł od osoby (ilość miejsc ograniczona). Bilety do nabycia w GOK-u. Do zobaczenia na balu??
 
PLAKAT SAMORZĄDOWY BAL KARNAWAŁOWY
Kochani‼️ W imieniu Burmistrza Gogolina oraz Proboszcza Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gogolinie pragniemy zaprosić Państwa na muzyczne przeżycie, jakim jest Koncert Noworoczny pt. “Niebo”❄️??, w wykonaniu Gabi Gąsior oraz jej męża, a towarzyszyć im będzie wspaniały 13-osobowy zespół. To niezwykłe duchowo i muzycznie wydarzenie odbędzie się 7️⃣ stycznia 2024 r. (niedziela) o godz. 16:00 w Kościele pw. NSPJ w Gogolinie – wstęp wolny.
Tego dnia usłyszycie Państwo piękne utwory, które poruszą zarówno Wasze serca, jak i umysły?❤️. Będziecie mogli zapoznać się z autorską twórczością artystki, jak i posłuchać nowych aranżacji, dobrze znanych wszystkim kolęd. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania?‼️
 
Koncert Noworoczny