Czy jesteście gotowi na prawdziwie szampański wieczór??

Już dziś zapraszamy na Sylwestrową Noc Przebojów w Gogolinie. W imieniu Burmistrza Gogolina oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niezapomniany wieczór pełen muzyki i radości. 31 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury wybrzmią najpiękniejsze arie i duety z najsłynniejszych oper, operetek, a także największe przeboje musicalowe, filmowe i muzyki popularnej.

Na scenie wystąpią artyści światowej sławy, tacy jak: Małgorzata Pańko-Edery (sopran), Katarzyna Glensk (fortepian), Joanna Okoń (skrzypce), Tomasz Piluchowski (tenor), a także Ladies Trio oraz Roman Chava (wokal, ) a towarzyszyć im będzie niesamowita Orkiestra Królewska pod dyrygenturą Adama Wagnera.

Bilety na to niezwykłe wydarzenie dostępne będą od poniedziałku (30.10) w kasie GOK-u - cena biletu na to 150 zł od osoby. Poza świetną zabawą gwarantujemy słodki poczęstunek z kawą, zimne napoje, a o północy lampkę szampana! Szczegółowe informacje pod telefonem 77 554 50 21. Wkroczmy wspólnie w nowy rok 2024!!!