Czy jesteście gotowi na Artystyczne Lato Gogolin 2024. To będzie otwarcie sezonu wakacyjnego, jakiego jeszcze nie było! Startujemy już w piątek, 28 czerwca o godz. 17:00! Przygotujcie się na wieczór pełen emocji, gdzie rytmy jazzu i bossa novy połączą się z gorącymi kompozycjami muzyki latino.


Na scenie wystąpią niesamowici artyści THE CHOICE - Wendt/Wania/Kapczuk/Frankiewicz z gościnnym udziałem LAURY CUBI VILLENE prosto z Hiszpanii Natomiast przed konecretem zapraszamy na wernisaż wystawy obrazów pt. "Spowiłości przestrzeni III" autorstwa Mirosława Zakrzewskiego, pseud. art. MirZak. Bilety w sprzedaży w sekretariacie GOK od poniedziałku 10 czerwca - tylko 40 zł! Ilość miejsc przy stolikach jest ograniczona, więc nie zwlekajcie!
Ale to dopiero początek! - czerwca zapraszamy na Artystyczne Lato z Radio Park Fm na Placu Benedyktyńskim. Będzie to weekend pełen atrakcji z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej i kabaretowej.
Sobota to finał sezonu artystycznego i koncerty takich artystów, jak Magdalena Meg Krzemień i Grzegorz Markocki Band, a wieczór zakończymy w rytmach klubowych z Dj’ami Radia Park.
Niedziela to zabawa dla najmłodszych, ale nie tylko. Będzie mnóstwo atrakcji: wesołe miasteczko, artystyczny namiot a także występy Zespołu sPolish Radio oraz Zespołu Turnioki a na zakończenie - występ Kabaret Młodych Panów oraz koncert CLEO !

Nie przegapcie tej niesamowitej okazji, by wspólnie świętować lato w Gogolinie!

Do zobaczenia!

 Plakat Artystyczne lato