W dniu 12 lutego 2026 roku w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbyła się wyjątkowa biesiada z okazji Tłustego Czwartku, która zgromadziła mieszkańców gminy oraz gości. Wydarzenie połączyło wspólne świętowanie, integrację i pielęgnowanie regionalnych tradycji muzycznych, tworząc niezapomnianą atmosferę śląskiej biesiady.
- Szczegóły
- Paula Hołubowicz
- Kategoria: GCK Aktualności
- Odsłony: 16
30 stycznia 2026 roku w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbył się Babski Comber – wydarzenie, które po raz kolejny zgromadziło liczne grono pań gotowych do wspólnej zabawy i świętowania w wyjątkowej atmosferze. Organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury impreza okazała się prawdziwym sukcesem, dostarczając uczestniczkom wielu niezapomnianych wrażeń.
- Szczegóły
- Paula Hołubowicz
- Kategoria: GCK Aktualności
- Odsłony: 491
24 stycznia 2026 r. w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbył się Koncert Noworoczny „Viva Wiedeń”, który był wyjątkowym wydarzeniem artystycznym, stanowiącym uroczyste i eleganckie rozpoczęcie nowego roku kulturalnego. Wypełniona publicznością sala stała się przestrzenią spotkania z muzyką najwyższej próby, inspirowaną tradycją wiedeńskich koncertów noworocznych.
- Szczegóły
- Paula Hołubowicz
- Kategoria: GCK Aktualności
- Odsłony: 909
26 stycznia 2026 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie rozpoczął się cykl BALI PRZEDSZKOLAKA, inaugurujący tegoroczny karnawał. Jako pierwsi w karnawałowej zabawie udział wzięli podopieczni Publicznego Przedszkola nr 1 w Gogolinie oraz Oddziału Przedszkolnego w Górażdżach.
- Szczegóły
- Paula Hołubowicz
- Kategoria: GCK Aktualności
- Odsłony: 20
25 stycznia 2026 roku Gminny Ośrodek Kultury w Gogolinie stał się centrum wspólnego świętowania, integracji i pomagania podczas 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczne wydarzenie odbywało się pod hasłem „A my? Robimy swoje”, a mieszkańcy gminy po raz kolejny udowodnili, że potrafią jednoczyć się wokół szczytnego celu.
- Szczegóły
- Paula Hołubowicz
- Kategoria: GCK Aktualności
- Odsłony: 502
W dniu 18 stycznia 2026 roku w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbyła się Gala Karnawałowa 2026, oficjalnie inaugurująca karnawał w gminie Gogolin. W wydarzeniu wzięli udział mieszkańcy gminy oraz zaproszeni goście, którzy wspólnie rozpoczęli okres karnawałowych spotkań i wydarzeń kulturalnych.
- Szczegóły
- Paula Hołubowicz
- Kategoria: GCK Aktualności
- Odsłony: 431
9 stycznia 2026 r. pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie odwiedziła Grupa Wodzenia Niedźwiedzia z Górażdży, wprowadzając do instytucji atmosferę tradycyjnego, śląskiego karnawału. Zgodnie z obyczajem nie obyło się bez symbolicznego „mandatu”, który został uregulowany, dając tym samym oficjalny sygnał do rozpoczęcia karnawałowej zabawy.
Podkategorie
Strona 2 z 15













